تاریخ : يکشنبه 20 مرداد 1398     |     کد : 4327

سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز:

با استفاده از پتانسیل‌های موجود برای رشد استعدادها تلاش می‌کنیم/ افتخارآفرینی نونهالان کشور نویدبخش افتخارآفرینی‌های مضاعف است

سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کلانشهر تبریز پس از قهرمانی تیم‌های تکواندو دختران و پسران ایران در مسابقات جهانی نونهالان با صدور پیامی این افتخارآفرینی را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کلانشهر تبریز، تیم‌های تکواندو دختران و پسران ایران با حضور در ازبکستان توانستند به ترتیب به مقام قهرمانی و نائب قهرمانی مسابقات جهانی تاشکند را کسب کنند تا تیم ایران کاپ قهرمانی این مسابقات را به ارمغان بیاورد.

در همین راستا، حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسین قدوسی‌نیا، سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز در پیامی افتخارآفرینی دختران و پسران ایران اسلامی را تبریک گفت. در این پیام آمده است:

"باسمه‌تعالی

توجه به ورزش به خصوص در سنین کودکی از جمله توصیه‌های دین مبین اسلام و پیامبر اکرم (ص) بوده و همه ما وظیفه داریم با حمایت از ورزش‌های پایه، زمینه افتخارآفرینی فرزندان این مرزوبوم اسلامی را در عرصه‌های مختلف فراهم سازیم.

افتخارآفرینی نونهالان کشور عزیزمان در مسابقات جهانی تکواندو ازبکستان در دو بخش دختران و پسران موجب خرسندی و دلگرمی جامعه ورزشی و اقشار مختلف ایران اسلامی شده و جا دارد بابت تلاش‌های صورت گرفته از تلاش گران تکواندو در سطوح مختلف قدردانی نماییم.

قرار گرفتن نونهالان، نوجوانان و... در سکوهای مختلف نشان‌دهنده پتانسیل‌های موجود در کشور بوده و نویدبخش افتخارآفرینی‌های مضاعف برای کشورمان در سال‌های پیش رو است. امیدواریم با تکیه بر الطاف الهی و تلاش بیش‌ازپیش شاهد افتخارآفرینی این عزیزان در عرصه‌های مختلف باشیم.

حضور دکتر حامد جعفری به عنوان مربی تیم نونهالان در این مسابقات، نشان‌دهنده توانمندی‌های مدیر آکادمی، سرمربی تیم‌های تکواندو و کارمند شهرداری تبریز بوده و سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز تلاش می‌کند با استفاده از این پتانسیل، ضمن توسعه ورزش همگانی، استعدادهای تبریز در رشته تکواندو را به رشد و تعالی برساند.

این افتخارآفرینی را مجدداً به تمام ورزش دوستان کشور عزیزمان تبریک عرض نموده و امیدوارم شاهد تداوم این‌گونه موفقیت‌ها باشیم."

گفتنی است، دکتر حامد جعفری، مدیر آکادمی و سرمربی تیم‌های تکواندو شهرداری تبریز هم به مربی در کادر فنی تیم نونهالان کشورمان حضور داشت. وی در هفته‌های اخیر همراه با تیم‌های ملی ایران به مقام قهرمانی آسیا در رده‌های نونهالان، نوجوانان و پاراتکواندو دست یافته بود. دکتر جعفری به عنوان مربی در کادر فنی تیم نونهالان و به عنوان پزشک کاروان ایران در مسابقات قهرمانی آسیا نیز حضور داشت.

بیشتر بخوانید:

با حضور مدیر آکادمی و سرمربی تیم‌های تکواندو شهرداری تبریز؛

ایران مقام قهرمانی مسابقات جهانی تکواندو نونهالان را کسب کرد


انتهای پیام/
 


خداویردی فلاح پور