تاریخ : جمعه 25 مرداد 1398     |     کد : 4336

شهردار تبریز در مراسم اختتامیه دو همگانی دهه امامت و ولایت؛

شهرداری تبریز به دنبال سلامتی و نشاط شهروندان است

شهردار تبریز گفت: شهرداری تبریز در کنار خدمات عمومی و وظایفی که دارد، اهمیت زیادی برای شادی و سلامتی شهروندان قائل است و تمام سازمان‌های شهرداری در حوزه‌های مختلف در بحث اینکه مردم شاداب و سلامت باشند، تلاش می‌کنند.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کلانشهر تبریز، ایرج شهین باهر، شهردار تبریز در مراسم اختتامیه همایش دو همگانی (ویژه آقایان) که صبح امروز برگزار شد، با اشاره به استقبال عمومی از این همایش اظهار داشت: بابت برگزاری این برنامه از مسئولان و کارکنان سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز قدردانی می‌کنم.

وی افزود: برگزاری چنین برنامه‌هایی نشان‌دهنده اهمیت ورزش و فرهنگ‌سازی ورزشی است تا بدانیم ورزش تا چه میزان در سلامتی ما تأثیرگذار است.

شهردار کلانشهر تبریز ادامه داد: با برگزاری برنامه‌های شاد این‌چنینی می‌توان روحیه بیشتری داشته و از مشکلات مختلف عبور کرد. شهرداری تبریز در کنار خدمات عمومی و وظایفی که دارد، اهمیت زیادی برای شادی و سلامتی شهروندان قائل است و تمام سازمان‌های شهرداری در حوزه‌های مختلف در بحث اینکه مردم شاداب و سلامت باشند، تلاش می‌کنند.

وی در پایان گفت: یکی از شاخصه‌های توسعه‌یافتگی شهر که نشان‌دهنده زنده و پویا بودن آن است، شادابی مردم جامعه بوده و امیدوارم روز به روز شاهد رشد شادابی و نشاط باشیم.

گفتنی است همایش دو همگانی ویژه آقایان به مناسبت دهه امامت و ولایت صبح امروز (جمعه) برگزار شده و شرکت‌کنندگان پس مسیر تعیین شده از مقابل هتل شهریار تا ورودی اصلی پارک ائل گلی را پیمودند.

بیشتر بخوانید:

همایش دو همگانی ویژه آقایان برگزار شد + تصاویر

انتهای پیام/
 


خداویردی فلاح پور