تاریخ : چهارشنبه 13 شهريور 1398     |     کد : 4371

جام شهدای بسیج؛

شهرداری منطقه (10) مقتدرانه قهرمان مسابقات فوتسال کارکنان شهرداری تبریز شد

تیم فوتسال شهرداری منطقه 10 توانست قهرمانی مسابقات فوتسال نخستین دوره المپیاد ورزشی کارکنان شهرداری کلانشهر تبریز را کسب کند.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کلانشهر تبریز، دیدارهای مرحله نهایی مسابقات فوتسال نخستین دوره المپیاد ورزشی کارکنان شهرداری کلانشهر تبریز ظهر امروز برگزارشده و با معرفی تیم‌های برتر به کار خود پایان داد.

دیدار رده‌بندی: شهرداری منطقه (2) 3 – 2 شهرداری منطقه (1)

در دیدار رده‌بندی این مسابقات تیم‌های شهرداری منطقه (2) و شهرداری منطقه (1) به مصاف هم رفتند که این بازی با برتری 3 بر 2 تیم شهرداری منطقه (2) به پایان رسید تا این تیم عنوان سوم مسابقات را کسب کند.
در این بازی فرهاد فخیم به ترتیب در دقایق 3، 14 و 28 برای تیم پیروز گلزنی کرد. در آن سوی میدان نیز علی مرادی 2 بار موفق شد در دقایق 31 و 37 دروازه شهرداری منطقه (2) را باز کند اما این 2 گل برای فرار از شکست کافی نبود و بازی دو تیم با نتیجه 3 بر 2 به پایان رسید.

دیدار فینال: شهرداری منطقه (10) 8 – صفر سازمان پسماند

در فینال مسابقات فوتسال نخستین دوره المپیاد ورزشی کارکنان شهرداری تبریز تیم‌های شهرداری منطقه (10) و سازمان پسماند به مصاف هم رفتند که این بازی با برد مقتدرانه شهرداری منطقه (10) همراه شد. در این بازی اسماعیل مهدی زاده توانست 3 بار دروازه سازمان پسماند را باز کند. مهدی اروج زاده، وحید معرفتی نیز هر کدام 2 گل برای شهرداری منطقه (10) به ثمر رساندند. رحیم نظر زاده نیز دیگر گل تیم قهرمان این رقابت‌ها را به ثمر رساند تا بازی فینال با برتری 8 بر صفر شهرداری منطقه (10) به پایان برسد.

گفتنی است دیدارهای مرحله نهایی مسابقات فوتسال نخستین دوره المپیاد ورزشی کارکنان شهرداری کلانشهر تبریز (جام شهدای بسیج) با حضور مسئولان نظامی، استانی و شهری در سالن میلاد برگزار شد. این المپیاد با همکاری پایگاه شهید توانا سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی و حوزه 3 بسیج شهرداری برگزار می شود.
انتهای پیام/


PDF چاپ چاپ