تاریخ : چهارشنبه 27 شهريور 1398     |     کد : 4390

مسابقات فوتسال گل‌کوچک کارمندی استان؛

پایگاه شهید توانا راهی نیمه‌نهایی شد

تیم فوتسال گل‌کوچک پایگاه شهید توانا با پیروزی مقابل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی راهی مرحله نیمه‌نهایی مسابقات فوتسال گل‌کوچک کارمندی استان شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کلانشهر تبریز، دیدارهای مرحله یک‌چهارم نهایی مسابقات فوتسال گل‌کوچک کارمندی استان ظهر امروز (چهارشنبه) در سالن خاوران برگزار شد.
 
در این دیدارها تیم پایگاه شهید توانا توانست حریف خود یعنی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی را با نتیجه ۳ بر یک شکست داده و به مرحله نیمه‌نهایی صعود کند.

پایگاه شهید توانا در مرحله بعدی مسابقات به مصاف تیم سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز می‌رود که این بازی روز دوشنبه، یک مهرماه در سالن خاوران برگزار می‌شود. تیم سازمان فرهنگی و هنری نیز در مرحله یک‌چهارم نهایی از سد سازمان عمران شهرداری تبریز گذشته است.
 
گفتنی است تیم پایگاه شهید توانا با ترکیب امیر پناهی، عظیم عبدالله پور، رضا داداشیان و مصطفی بابازاده در این رقابت‌ها شرکت کرده است. محمدباقر بقائی نیز سرپرستی و هدایت این تیم را بر عهده دارد.

مسابقات فوتسال گل کوچک کارمندی استان با همکاری پایگاه شهید حیدرنیا سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری و حوزه 2 بسیج شهرداری تبریز در حال برگزاری است.
 
انتهای پیام/


خداویردی فلاح پور