تاریخ : سه شنبه 2 مهر 1398     |     کد : 4404

پیام تسلیت مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی؛

زنده یاد قراملکی، الگوی ارزنده افتخارآفرینی، اخلاق‌مداری و پهلوانی

مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز، در پیامی، درگذشت «حسین قراملکی» پیشکسوت دوومیدانی کشورمان را تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کلانشهر تبریز، حجت‌الاسلام‌والمسلمین قدوسی‌نیا، در این پیام، خاطرنشان کرده‌ است: خبر درگذشت ورزشکار وارسته و ارجمند، زنده‌یاد حسین قراملکی، موجب تألم و تأثر شد.

مرحوم قراملکی، با مجموعه‌ای از افتخارات ملی و بین‌المللی، عمر شریف خود را صرف اعتلای ورزش قهرمانی و همگانی ساخت و نیروی جسم و جان خود را در مسیر سرافرازی ایران اسلامی و تبریز عزیزمان به کار برد.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین قدوسی در ادامه این پیام، به ویژگی‌های اخلاقی مرحوم قراملکی اشاره و یادآور شده ‌است: ایمان، عشق به شهر و دیار و مردم‌داری مرحوم قراملکی، زبانزد محافل ورزشی بود و الگویی بارز از پهلوانی و جوانمردی برای نسل‌های آتی به یادگار گذاشت.

مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی، در پایان با تسلیت درگذشت زنده‌یاد قراملکی، آورده است: درگذشت این ورزشکار پیشکسوت را به بازماندگان محترم، جامعه ورزشی، شهروندان ورزش دوست و به ویژه اهالی محترم محله قراملک، صمیمانه تسلیت عرض نموده و رحمت و غفران واسعه الهی برای آن مرحوم مسئلت دارم.

انتهای پیام/


خداویردی فلاح پور