تاریخ : پنجشنبه 11 مهر 1398     |     کد : 4411

سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز:

دوران جدیدی از تلاش و تکاپو در سازمان آغاز شده است

سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز گفت: دوران جدیدی از تلاش و تکاپو در این سازمان آغاز شده است و همگی همت خواهیم کرد که سازمان را به جایگاه حقیقی آن برسانیم.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کلانشهر تبریز، حجت‌الاسلام‌والمسلمین قدوسی‌نیا در آئین معارفه دو سرپرست جدید معاونت‌های این سازمان، اظهار داشت: این مجموعه به عنوان یکی از پتانسیل‌های بالقوه تبریز در پرداخت به موضوعات مختلف فرهنگی، اجتماعی و ورزشی است و امید آن می‌رود در تحقق اهداف خود نیز نتایج موثری را عاید خود کند.

وی افزود: با انتصابات صورت‌گرفته، سازمان وارد دوره جدید و مهمی از فعالیت خود شده است و امید آن می رود که با همدلی هر چه بیشتر میان کارکنان آن و نیز تعامل با مجموعه‌های خارج از سامان و نیز جلب همفکری شهروندان، زمینه‌های روبه رشدی برای این سازمان تعریف کنیم.

حجت‌الاسلام قدوسی‌نیا ادامه داد: سازمان همواره مورد توجه، نظر و اقبال مخاطبان خاص و عام خود بوده و ما باید برای ثمربخشی هر چه بهتر به این اقبال با تمام توان تلاش کنیم.

وی ابراز امیدواری کرد که مجموعه انتصاب‌های جدید در بدنه این سازمان به درخشش مطلوب این کارنامه منجر شود و با تمرکز به فعالیت ها و ایده‌های خلاقانه، طرح‌های جدید و نوآورانه را اجرایی کنیم.

بابک دانش پناه، سرپرست معاونت مالی و اقتصادی سازمان نیز در مراسم معارفه خود با بیان اینکه این سازمان یکی از مهمترین ارکان را در حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی و ورزشی تبریز است، اظهار داشت: این مجموعه از سرمایه اجتماعی بالایی برخوردار است و باید با تکیه بر این توان بی‌بدیل زمینه‌ساز بالندگی مجموعه را فراهم کرد.

وی با بیان اینکه این مهم با همدلی و مودت در مجموعه محقق خواهد شد، ادامه داد: خروجی این توان بدون تردید در شهر تاثیر خودش را نشان خواهد داد.

بهمن عبدی، سرپرست معاونت ورزشی سازمان نیز با بیان اینکه سازمان در حوزه ورزشی فعالیت‌ها و برنامه‌های متعددی دارد، خاطر نشان کرد: امیدواریم که با ایجاد بستری مناسب برای انجام ماموریت‌های محوله به ویژه در حوزه ورزش شهروندی و نشاط اجتماعی شهر، گام‌های موثر برداریم.


انتهای پیام/


خداویردی فلاح پور