تاریخ : دوشنبه 15 مهر 1398     |     کد : 4415

جام شهدای بسیج؛

ثبت‌نام در مسابقات شنا، شطرنج، دارت و تیراندازی کارکنان شهرداری تبریز آغاز شد

ثبت‌نام در مسابقات شنا، شطرنج، دارت و تیراندازی نخستین دوره المپیاد ورزشی کارکنان شهرداری تبریز (جام شهدای بسیج) آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کلانشهر تبریز، مسابقات دارت، تیراندازی، شنا و شطرنج (آقایان) نخستین دوره المپیاد ورزشی کارکنان شهرداری تبریز (جام شهدای بسیج) در آبان ماه برگزار می‌شود.
 
بر اساس اعلام دبیرخانه برگزاری این المپیاد، مسابقات دارت و تیراندازی به ترتیب از ساعت 10 صبح روزهای 2 و 12 آبان ماه در سالن تیراندازی پاسداران، واقع در ابتدای بزرگراه پاسداران برگزار خواهد شد.

مسابقات شنای کارکنان شهرداری تبریز در قالب جام شهدای بسیج نیز از ساعت 14:30 روز دوشنبه، 20 آبان ماه در استخر شهید توانا، واقع در میدان جهاد (نصف راه)، خیابان ورزش، معاونت ورزشی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز برگزار می‌شود. شرکت‌کنندگان در مسابقات شطرنج این المپیاد نیز از ساعت 10 صبح روز چهارشنبه، 22 آبان ماه در معاونت ورزشی سازمان به رقابت با یکدیگر می‌پردازند.
 
گفتنی است پیش از این، مسابقات فوتسال و والیبال نخستین دوره المپیاد ورزشی کارکنان شهرداری تبریز در ماه‌های اخیر برگزارشده و با معرفی تیم‌های برتر به پایان رسید.
 
بر اساس اعلام دبیرخانه این المپیاد، ثبت‌نام از علاقه‌مندان در 4 رشته فوق تا 25 مهرماه در معاونت ورزشی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز (پایگاه شهید توانا) انجام می‌پذیرد. در صورت نیاز سازمان‌ها و مناطق شهرداری می‌توانند لیست شرکت‌کنندگان در این مسابقات را به شماره 34390074 فکس نموده و یا جهت اطلاعات بیشتر با همین شماره تماس حاصل فرمایند.
 
انتهای پیام/


حامد زاهدی