تاریخ : شنبه 2 آذر 1398     |     کد : 4486

در جلسه تخصصی حوزه ورزش مطرح شد؛

قدوسی: با استفاده بهینه از امکانات سطح خدمات ارائه‌شده را ارتقا می‌دهیم/ تداوم طرح‌های اجراشده موردتوجه قرار گیرد

سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کلانشهر تبریز گفت:، با بازبینی در امکانات و بهسازی آنها و استفاده از روش‌های مدیریتی جدید، تلاش می‌کنیم به صورت بهینه از این امکانات استفاده کرده و سطح خدمات ارائه‌شده به شهروندان عزیز را از نظر کمی و کیفی ارتقا دهیم.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کلانشهر تبریز، جلسه تخصصی حوزه ورزش این سازمان به صورت هفتگی و روزهای شنبه با حضور مسئولان معاونت‌ها و واحدهای اجرایی سازمان در دفتر معاونت ورزشی برگزار می‌شود.
 
در همین راستا، در جلسه‌ای که صبح امروز برگزار شد، حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسین قدوسی با اشاره به برگزاری مداوم این جلسات اظهار داشت: تلاش ما در هر جلسه برای بررسی اقدامات انجام‌شده و برنامه‌ریزی‌های نوآورانه برای طرح‌های آتی است.

وی افزود: نوآوری در برنامه‌ها موجب جذب مخاطب و استقبال جامعه هدف از این طرح‌ها می‌شود. به همین دلیل از هر ایده خلاقانه‌ای در حوزه ورزش و فرهنگ استقبال می‌کنیم تا در حد توان و بر اساس اولویت بتوانیم آن‌ها را به مرحله اجرا برسانیم.
 
سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز با اشاره به لزوم بهسازی اماکن ورزشی این سازمان گفت: با توجه به کمبودهایی که در حوزه‌های مختلف احساس کردیم، با بازبینی در امکانات و بهسازی آنها و استفاده از روش‌های مدیریتی جدید، تلاش می‌کنیم به صورت بهینه از این امکانات استفاده کرده و سطح خدمات ارائه‌شده به شهروندان عزیز را از نظر کمی و کیفی ارتقا دهیم.
 
وی ادامه داد: با توجه به پتانسیل و توانایی‌های سازمان، می‌توانیم طرح‌های نوآورانه، فعال و پویایی را اجرا و با تمرکز روی آنها، نتایجی قابل توجه در جامعه کسب کنیم. در واقع با اجرای همزمان برنامه‌های ورزشی و فرهنگی در میان ورزشکاران و اقشار مختلف می‌توان شاهد تجلی فرهنگ ورزشکاری و پهلوانی در این عرصه‌ها باشیم.

حجت‌الاسلام قدوسی با اشاره به لزوم برگزاری طرح‌های جدید در حوزه ورزشی خاطرنشان کرد: ما به دنبال اجرای طرح‌های جدید هستیم اما تداوم این طرح‌ها نیز موضوعی است که باید به آن توجه شود.
 
سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز با اشاره به برگزاری ششمین دوره مسابقات دارت و تنیس روی میز بانوان کارمند شهرداری‌های کلانشهرهای کشور در تبریز گفت: تلاش واحدهای مختلف سازمان در برگزاری شایسته مسابقات دارت و تنیس روی میز بانوان کارمند شهرداری‌های کلانشهرهای کشور قابل قدردانی بوده و شاهد برگزاری مسابقات در سطحی خوب بودیم که رضایت تیم‌های شرکت‌کننده را نیز در پی داشت.
 
وی ادامه داد: برای اینکه در برگزاری برنامه‌های مختلف شاهد پیشرفت و ارتقای سطح کیفی باشیم، باید رویدادهای قبلی را بررسی و از نقاط ضعف و قوت آن تجربیات لازم را کسب کنیم. به نوعی با آسیب‌شناسی هر برنامه می‌توان به ارتقای سطح برنامه‌های آتی کمک کرد.
 
حجت‌الاسلام قدوسی با اشاره به لزوم توجه بیشتر به حوزه ورزش همگانی خاطرنشان کرد: ما در ورزش همگانی پتانسیل‌های زیادی داریم که باید به نحو احسن از آنها استفاده کنیم. با توجه به اینکه دیگر در ورزش قهرمانی سرمایه‌گذاری نمی‌کنیم، خواسته عموم جامعه از سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری فعالیت بیشتر در عرصه ورزش همگانی است.

وی در پایان گفت: ضمن قدردانی از تلاش‌های صورت گرفته در این حوزه، باید تلاش کنیم با برنامه‌های جدید، ورزش همگانی را بیش از پیش در حوزه‌های مختلف توسعه دهیم.
 


انتهای پیام/
 


حامد زاهدی