تاریخ : پنجشنبه 19 دي 1398     |     کد : 4536

در جلسه هماهنگی مسئولان ورزشی مناطق و سازمان‌های شهرداری مطرح شد؛

قدوسی: شهروندان به بهانه‌های مختلف به سمت فعالیت‌های ورزشی جذب شوند/ مسئولیتمان دوچندان شده است

حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسین قدوسی گفت: باید با برنامه‌ریزی و همکاری بخش‌ها و به بهانه‌های مختلف شهروندان و کارمندان به سمت فعالیت‌های ورزشی جذب شوند.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کلانشهر تبریز، حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسین قدوسی در جلسه هماهنگی مسئولان ورزشی مناطق ده‌گانه و سازمان‌های وابسته شهرداری تبریز اظهار داشت: مشکلاتی در اماکن ورزشی شهرداری وجود دارد که رفع آن‌ها با همکاری و همدلی میسر است.

وی افزود: پس از شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی مسئولیت ما در حوزه‌های مختلف دوچندان شده است. شهادت ایشان موجب همبستگی و آمادگی بیشتر برای جهش در عرصه‌های مختلف شده که باید این را به فال نیک بگیریم.

حجت‌الاسلام قدوسی در خصوص لزوم توجه به ورزش اقشار مختلف گفت: باید با برنامه‌ریزی و همکاری بخش‌ها و به بهانه‌های مختلف، شهروندان و کارمندان به سمت فعالیت‌های ورزشی جذب شوند. شخصاً هر روز حداقل نیم ساعت و گاهی اوقات بیش از یک ساعت به فعالیت‌های ورزشی اختصاص می‌دهم که ورزش تنیس روی میز سهم بیشتری از این زمان را شامل می‌شود.

سرپرست سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کلانشهر تبریز ادامه داد: هرقدر که در فعالیت‌ها و برنامه‌های ورزشی حضور داشته باشیم، شاهد افزایش نشاط و شادابی در شخص و جامعه خواهیم بود.

وی افزود: منظور از ورزش همگانی این است که همه را وارد عرصه کنیم. همه نیز به ورزش علاقه دارند اما باید با جذب و ایجاد رقابت، نشاط بیشتری ایجاد کنیم.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین قدوسی در پایان گفت: به دنبال برنامه‌ریزی طرح‌های متنوع، جدید و جذاب هستیم و در حد توان نیز از برگزاری برنامه‌های مختلف از سوی مسئولان ورزشی مناطق و سازمان‌های مختلف حمایت می‌کنیم.

بیشتر بخوانید:
 
جلسه هماهنگی مسئولان ورزش مناطق و سازمان‌های شهرداری تبریز برگزار شد + تصاویر

عبدی: با تحقق بودجه مصوب می‌توانیم برنامه‌های متعددی اجرا کنیم

انتهای پیام/


PDF چاپ چاپ