تاریخ : شنبه 21 دي 1398     |     کد : 4540

درخشش کارکنان شهرداری تبریز در مسابقات بین‌المللی دوومیدانی و کشتی

پرویز هادی و سجاد هاشمی طلایی شدند

پرویز هادی و سجاد هاشمی، دو کارمند شهرداری تبریز توانستند به ترتیب مدال‌های طلای چهلمین دوره مسابقات کشتی آزاد جام تختی و مسابقات دوومیدانی جام فجر را از آن خود کنند.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کلانشهر تبریز، دو ورزشکار ملی و کارمند شهرداری در دو مسابقه اخیر و بین‌المللی‌شان خوش درخشیدند.

بر این اساس سجاد هاشمی در مسابقات بین‌المللی دوومیدانی داخل سالن گرامیداشت دهه مبارک فجر و پاسداشت مقام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی توانست در دوی 400 متر به عنوان نخست این رقابت‌ها دست پیدا کند.

هاشمی در حالی با رکورد 47.59 ثانیه به مقام نخست این بخش دست یافت که علی سلیمانی و محمدرضا دهقانی نیز در رده‌های دوم و سوم قرار گرفتند.

قهرمانی هادی در چهلمین دوره مسابقات کشتی آزاد جام تختی

پرویز هادی، دیگر کارمند شهرداری تبریز هم در چهلمین دوره رقابت‌های بین‌المللی کشتی آزاد جام تختی، گرامیداشت سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی، مدال طلای وزن 125 کیلوگرم را بر گردن آویخت.

هادی در مرحله مقدماتی استراحت کرد اما در مرحله دوم به مصاف آندرانیک گالستیان از ارمنستان رفت و با نتیجه 10 بر صفر حریف خود را از پیش رو برداشت. او در مرحله نیمه‌نهایی نیز یداله محبی را شکست داد.

وی در فینال نیز با نتیجه 6 بر 4 امین طاهری را شکست داد تا مدال طلای چهلمین دوره مسابقات بین‌المللی کشتی آزاد جام تختی را از آن خود کند.

انتهای پیام/


PDF چاپ چاپ