تاریخ : يکشنبه 22 دي 1398     |     کد : 4543

هاشمی: با اقتدار رو به جلو حرکت می‌کنیم/ به خانواده بزرگ شهرداری تبریز افتخار می‌کنم

سجاد هاشمی پس از کسب عنوان قهرمانی مسابقات بین المللی دو و میدانی داخل سالن گرامیداشت دهه فجر گفت: یکی از بزرگترین افتخارات من این است که عضو خانواده بزرگ شهرداری تبریز هستم و همیشه به این خانواده بزرگ افتخار کرده‌ام.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کلانشهر تبریز، مراسم استقبال از سجاد هاشمی، قهرمان مسابقات بین المللی دوومیدانی داخل سالن جام فجر (پاسداشت مقام سپهبد شهید قاسم سلیمانی) با حضور مسئولان این سازمان و دکتر سعید نیکوخصلت، عضو شورای شهر تبریز برگزار شد.

سجاد هاشمی پس از ورود به تبریز در رابطه با شرکت در این رقابت‌ها اظهار داشت: بعد از برخی اتفاقات و مصدومیت‌هایی که موجب شد از دنیای قهرمانی فاصله بگیرم، توانستم تمرینات خوبی را در شهر ازمیر ترکیه و همراه با یک مربی خوب سپری کنم.

وی افزود: این تمرینات موجب شد که بتوانم به عرصه قهرمانی برگردم و در مسابقاتی که با عنوان جام بین المللی دهه فجر و هر ساله برگزار می‌شود، عنوان قهرمانی را با رکورد 49 ثانیه و 59 صدم ثانیه در دوی 400 متر داخل سالن کسب کنم. این مسابقات امسال در حکم انتخابی برای مسابقات آسیایی و جهانی بود.

هاشمی با اشاره به برنامه‌اش برای مسابقات آتی خاطرنشان کرد: در این مسابقات 4 نفر مجوز حضور در مسابقات آسیایی را کسب کرد که من هم یکی از این 4 نفر هستم. ان‌شاءالله یک ماه بعد در مسابقات آسیایی که به میزبانی چین برگزار می‌شود شرکت خواهم کرد. بعد از آن نیز مسابقات جهانی چین را در پیش رو داریم. پس از این مسابقات نیز بر اساس تمریناتی که داشته‌ام و به امید خدا با کسب سهمیه در المپیک توکیو حضور خواهم داشت.

کارمند شهرداری تبریز در رابطه با حمایت‌های شهرداری تبریز برای رسیدن به اهدافش گفت: یکی از بزرگترین افتخارات من این است که عضو خانواده بزرگ شهرداری تبریز هستم و همیشه به این خانواده بزرگ افتخار کرده‌ام. من در مسابقات داخل سالن 2 مدال طلا در بخش 400 متر کسب کردم. در دوی 4 در 400 متر نیز تیممان قهرمان شد. همه چیز طبق برنامه‌مان پیش رفت و برای هر صدم از این ثانیه‌ها تلاش کرده بودیم.

وی ادامه داد: خوشحال هستم که شرمنده مردم به خصوص مردم عزیز شهر تبریز نشدم. از آن‌ها می‌خواهم دعا کنند تا با کسب خوش رنگ‌ترین مدال مسابقات آسیایی به تبریز برگردم.

هاشمی افزود: من 6 ماه در ایران نبودم و خانواده‌ام را ندیدم، ورزش حرفه‌ای این سختی‌ها را دارد و به نوعی در قرنطیه بودیم. البته باید در این قرنطیه می‌ماندیم تا بتوانیم چنین عملکردی را داشته باشیم. مشکلات مالی نیز وجود دارد که به نحوی آنها را حل می‌کنیم. جا دارد از آقای نیکوخصلت تشکر کنم که به عنوان نماینده مردم شهر تبریز در این مراسم حضور دارند.

قهرمان مسابقات بین المللی دو و میدانی دهه فجر در پایان گفت: امیدوارم با دعای مردم عزیز شاهد روزهای خوبی باشیم، قطعاً این اتفاق نیز رخ خواهد داد. هیچ گلایه‌ای ندارم چرا که مشکلات در جامعه وجود دارد و ما نیز در این جامعه زندگی می‌کنیم اما خم به ابرو نمی‌آوریم و با اقتدار رو به جلو حرکت می‌کنیم.

انتهای پیام/


PDF چاپ چاپ