تاریخ : يکشنبه 22 دي 1398     |     کد : 4544

نیکو خصلت: تلاش و پشت کار هاشمی شایسته تقدیر است/ او برای تکرار قهرمانی از صفر شروع کرد

دبیر کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تبریز گفت: هاشمی کار بزرگی انجام داده و مدالی که امسال کسب کرده، با مدال 4 سال پیش متفاوت است چرا که برای این مدال کارش را از صفر شروع کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کلانشهر تبریز، مراسم استقبال از سجاد هاشمی، قهرمان مسابقات بین المللی دوومیدانی داخل سالن جام فجر (پاسداشت مقام سپهبد شهید قاسم سلیمانی) با حضور مسئولان این سازمان و دکتر سعید نیکوخصلت، عضو شورای شهر تبریز برگزار شد.

دکتر سعید نیکوخصلت در رابطه با افتخار آفرینی کارمند شهرداری تبریز در این مسابقات اظهار داشت: سجاد عزیز می‌تواند الگوی خوبی برای جوانان ما باشد چرا که با مصدومیت و برخی مشکلات همه فکر می‌کردیم او از دنیای قهرمانی خداحافظی کرده اما بیش از یک سال است که او با انضباط و به صورت شبانه روزی تمرین می‌کند تا با تمرکز روی هدف خود، به موفقیت برسد.

وی افزود: به عنوان نماینده اعضای شورای شهر در این مراسم حضور پیدا کردم تا به سجاد هاشمی بگویم که ارزش کار او را می دانیم و آگاه هستیم که زحمات زیادی برای پیشرفت و موفقیت می‌کشد. ما نیز در کنار او هستیم و در هر حوزه‌ای که بتوانیم به او کمک می‌کنیم تا شاهد حضورش در المپیک توکیو باشیم. حتی اگر او نتواند راهی المپیک شود، تلاش‌هایش شایسته تقدیر است.

دبیر کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تبریز در رابطه با عملکرد هاشمی در مسابقات بین المللی گرامیداشت دهه مبارک فجر و پاسداشت مقام شهید سپهبد قاسم سلیمانی خاطرنشان کرد: هاشمی عملکرد خوبی در این مسابقات داشته و ما باید کمی او را از دور حواشی نگه داریم تا بتواند روز به روز پیشرفت کند. او تلاش زیادی می‌کند و ما هم سعی می‌کنیم در این راه به این ورزشکار عزیز کمک کنیم. شاید رسانه‌ها از این ورزشکاران دور باشند و هواداران آنها را رصد نکنند اما آنها برای افتخار آفرینی مشکلات مختلفی را تحمل کرده و به سختی تمرین می‌کنند.

نیکوخصلت در پایان گفت: هاشمی کار بزرگی انجام داده و مدالی که امسال کسب کرده، با مدال 4 سال پیش متفاوت است چرا که برای این مدال کارش را از صفر شروع کرد. هاشمی امروز قدرت و توانایی خود را نشان داده و اگر این راه را ادامه دهد، می‌تواند رکورد و اثرات خوبی در ورزش شهر ما بگذارد.

انتهای پیام/


PDF چاپ چاپ