تاریخ : دوشنبه 21 بهمن 1398     |     کد : 4602

مسابقات فوتسال جام پرچم؛

مهدیه قهرمان شد؛ ستاره‌ها دوم

رقابت‌های فوتسال مسابقات ورزشی جام پرچم با قهرمانی تیم مهدیه به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز، دیدارهای روز پایانی مسابقات فوتسال جام پرچم (بزرگداشت سردار شهید، سپهبد قاسم سلیمانی) ظهر و عصر امروز در سالن صفا برگزار شد.

با برگزاری این دیدارها، وضعیت جدول رده‌بندی 5 تیم برتر این رقابت‌ها مشخص‌شده و تیم‌های اول تا سوم فوتسال نخستین دوره مسابقات ورزشی جام پرچم) معرفی شدند.

دیدار اول: آرکا فوتبال تبریز (1) - (2) مهدیه تبریز

در دیدار نخست امروز تیم‌های آرکا فوتبال تبریز (3 امتیازی) و مهدیه تبریز (7 امتیازی) به مصاف هم رفتند که نیمه نخست این بازی با برتری یک بر صفر مهدیه به پایان رسید. تک گل بازی در این نیمه را هادی خداکرمی برای مهدیه به ثمر رساند.

در نیمه دوم دو تیم تلاش زیادی برای باز کردن دروازه حریف داشتند اما این علی‌اصغر حسن‌پور بود که توانست از روی نقطه پنالتی برای آرکا فوتبال گلزنی کرده و بازی را به تساوی بکشاند. پس از این گل تلاش بازیکنان مهدیه بیشتر شده و اشتباهات بازیکنان آرکا فوتبال باعث شد خداکرمی دومین گل مهدیه و خودش را به ثمر برساند. این دیدار در نهایت با برتری 2 بر یک مهدیه به پایان رسید تا این تیم شانس اول قهرمانی باشد.

دیدار دوم: دانشگاه الف صفر – (5) ستاره‌ها

دیدار دوم امروز یکی از حساس‌ترین بازی‌های این مسابقات بود که دو تیم 6 و 7 امتیازی به مصاف هم رفتند. این دو تیم که شانس زیادی برای قهرمانی داشتند، بازی را هجومی آغاز کرده و به دنبال گلزنی بودند اما نیمه نخست این دیدار با برتری یک بر صفر ستاره‌ها به پایان رسید. امیررضا جدی تک گل این نیمه را وارد دروازه دانشگاه الف کرد.

در نیمه دوم امیررضا جدی 2 بار، امیرحسین رشتبریان و برهان احمدی برای ستاره‌ها گلزنی کردند تا این بازی پس از هت‌تریک امیررضا جدی، با نتیجه 5 بر صفر به پیروزی برسد.
با نتیجه دیدارهای امروز جدول رقابت‌های فوتسال نخستین دوره مسابقات ورزش جام پرچم به شکل زیر به تغییر کرده و 3 تیم برتر مسابقات مشخص شدند:
 

بر این اساس تیم‌های مهدیه، ستاره‌ها و دانشگاه الف به ترتیب در رده‌های اول تا سوم این مسابقات قرار گرفتند.

جدی با 8 گل اختلاف، آقای گل مسابقات شد

با پایان رقابت‌های فوتسال نخستین دوره مسابقات ورزشی جام پرچم، امیررضا جدی از تیم ستاره‌ها با 41 گل زده عنوان آقای گلی این مسابقات را از آن خود کرد.

این بازیکن در مرحله نهایی نیز 13 بار دروازه حریفان را باز کرد. پس از جدی، مبین یاری، امیررضا فتحی و امیرحسین رشتبریان از تیم‌های دانشگاه الف، مهدیه و ستاره‌ها با 5 گل زده در رده‌های بعدی جدول گلزنان مرحله نهایی قرار دارند.


گفتنی است، مسابقات جام پرچم (بزرگداشت سردار شهید، سپهبد قاسم سلیمانی) با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی با سازمان بسیج شهرداری تبریز و در رده سنی زیر 14 سال در میان نوجوانان تبریزی برگزار شد.
 
 
انتهای پیام/


PDF چاپ چاپ