تاریخ : دوشنبه 21 بهمن 1398     |     کد : 4608

حجت‌الاسلام‌والمسلمین حمیدی:

باید از پتانسیل‌های موجود برای توسعه ورزش در میان اقشار مختلف استفاده کنیم

معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز گفت: باید از تمام پتانسیل‌ها و امکانات موجود به منظور توسعه ورزش در میان اقشار مختلف همشهریان استفاده کنیم.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز، ظهر امروز (دوشنبه) حجت‌الاسلام‌والمسلمین احمد حمیدی همراه با دکتر بهمن عبدی از سالن تیراندازی پاسداران بازدید کرد.
 
معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز در این بازدید علاوه بر بررسی شرایط و امکانات موجود، در جریان روند فعالیت‌های صورت گرفته این سالن قرار گرفت.
 
حجت‌الاسلام‌والمسلمین حمیدی با اشاره به پتانسیل‌های موجود و ضرورت ارتقای سطح خدمات ارائه شده به همشهریان از نظر کمی و کیفی اظهار داشت: باید از تمام پتانسیل‌ها و امکانات موجود به منظور توسعه ورزش در میان اقشار مختلف همشهریان استفاده کنیم. با این کار می‌توان شاهد افزایش شورونشاط و سلامتی شهروندان تبریزی بود، موضوعی که تمام تلاش کارکنان شهرداری تبریز اجرایی شدن آن است.
 
وی افزود: اهداف کوتاه‌مدت، میان‌مدت و بلندمدت داریم تا با تلاش همکارانمان در عرصه‌های فرهنگی و هنری، اجتماعی و ورزشی شاهد رشد جامعه‌مان باشیم. افزایش مشارکت همشهریان در برنامه‌های شهرداری، افزایش سرانه ورزشی، افزایش سرانه کتاب‌خوانی و... نیز از دیگر اهدافمان هستند.
 
رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز در پایان گفت: استعدادهای زیادی در عرصه‌های مختلف داریم که باید با شناسایی و ایجاد بسترهای لازم، راه را برای رشد و تعالی آن‌ها فراهم کنیم.
انتهای پیام/


PDF چاپ چاپ