تاریخ : سه شنبه 29 بهمن 1398     |     کد : 4611

بررسی مشکلات سالن‌های ورزشی شهرداری با حضور دبیر کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر؛

نیکوخصلت: در سال 99 برای توسعه ورزش در تبریز برنامه‌ریزی کرده‌ایم

دبیر کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تبریز گفت: سال 99 را بر اساس توسعه طرح‌ها و فعالیت‌های ورزشی به خصوص ورزش همگانی برنامه‌ریزی کرده‌ایم تا با استفاده از پتانسیل‌های موجود، خدمات ارائه‌شده به همشهریان را از نظر کمی و کیفی ارتقا دهیم.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز، صبح امروز نشست هم‌اندیشی و بررسی مشکلات سالن‌های ورزشی شهرداری به منظور ارتقای سطح خدمات ارائه‌شده به همشهریان عزیز با حضور دکتر سعید نیکوخصلت، دبیر کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر، مسئولان سازمان و سالن‌های ورزشی این سازمان برگزار شد.

دکتر سعید نیکوخصلت در ابتدای این جلسه با اشاره به لزوم رعایت و توجه به بهداشت محیط در سالن‌های ورزشی اظهار داشت: باید نسبت به این موضوع حساسیت ویژه‌ای داشت چرا که این مسئله ارتباط مستقیمی با سلامت همشهریان دارد. حفظ سلامت محیط در جلب رضایت همشهریان نیز تأثیرگذار است.

وی افزود: مسئولان سالن‌های ورزشی شهرداری باید بر پایه علم و مطالعه، حرکتی رو به جلو داشته باشند تا با آگاهی و اطلاعات بیشتر سطح خدمات ارائه‌شده را ارتقا دهند. حضور اقشار مختلف در سالن‌های ورزشی به دلیل امنیت و آرامش موجود است که باید آن را حفظ کنیم.

دبیر کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تبریز ادامه داد: در خصوص مصرف انرژی نیز باید توجه و دقت کافی را داشته باشیم چرا که همه ما زنجیره‌وار به هم وصل بوده عملکردمان روی فعالیت یکدیگر تأثیرگذار است.

نیکوخصلت در رابطه با برنامه ریزی‌های صورت گرفته برای توسعه ورزش همگانی در سال آتی خاطرنشان کرد: سال 99 را بر اساس توسعه طرح‌ها و فعالیت‌های ورزشی به خصوص ورزش همگانی برنامه‌ریزی کرده‌ایم. در این خصوص لازم است تا با استفاده از پتانسیل‌های موجود، خدمات ارائه‌شده به همشهریان را از نظر کمی و کیفی ارتقا دهیم.

وی در پایان گفت: اگر می‌خواهیم انسان‌هایی سالم، توانمند، با فرهنگ و... داشته باشیم، راهی جز روی آوردن به ورزش نداریم. در مدارس ما نیز این مسئله باید مورد توجه قرار گیرد. امروز در ساختار آموزش‌وپرورش ما در هر هفته یک جلسه برای ورزش در نظر گرفته شده در حالی که دانش آموزان باید هر روز ورزش کنند.

دکتر بهمن عبدی، معاون ورزشی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز هم در ادامه ضمن ارائه گزارشی از شرایط و روند فعالیت‌ها در سالن‌های ورزشی شهرداری گفت: در سالن‌هایی که ما در اختیار داریم، برنامه‌های ویژه بانوان و آقایان در تایم‌های مخصوص خود اجرا می‌شود. ضمن اینکه دو سالن نیز مختص بانوان است.

وی ادامه داد: علی‌رغم تلاش‌های صورت گرفته و با توجه به مشکلات موجود از شرایط ایده آل و مورد انتظار فاصله داریم اما با تعصب و همدلی می‌توان به اهداف تعیین‌شده و سطح مورد انتظار رسید. بر همین اساس از تمام همکاران در سالن‌های ورزشی می‌خواهیم تا با یکدلی به ارتقای سطح خدمات ارائه‌شده کمک کنند.

گفتنی است، در این جلسه که با حضور مسئولان سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز در معاونت این سازمان برگزار شد، مشکلات و مسائل مربوط به سالن‌های ورزشی شهرداری مطرح و موردبحث و بررسی قرار گرفت.

انتهای پیام/


PDF چاپ چاپ