تاریخ : شنبه 3 اسفند 1398     |     کد : 4616

ثبت‌نام رایگان در المپیاد محلات تبریز به‌منظور همگانی کردن ورزش؛

عبدی: مسابقات فوتسال دومین دوره المپیاد محلات تبریز در روزهای آتی آغاز می‌شود

معاون ورزشی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز گفت: با برگزاری دومین دوره المپیاد ورزشی محلات در رشته‌های مختلف و در دو بخش آقایان و بانوان، به‌نوعی شاهد مشارکت اقشار مختلف همشهریان در برنامه‌های ورزشی و همگانی شدن ورزش در سطح شهر تبریز خواهیم بود.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز، دکتر بهمن عبدی، معاون ورزشی این سازمان در خصوص برگزاری دومین دوره المپیاد ورزشی محلات تبریز اظهار داشت: با توجه به استقبال پرشوری که از نخستین دوره المپیاد ورزشی محلات تبریز صورت گرفت، مقرر شد تا در راستای توسعه ورزش همگانی، دومین دوره این المپیاد را با کمیت و کیفیت بهتری برگزار کنیم.

وی افزود: حجت الاسلام و المسلمین حمیدی، معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز هم بر برگزاری هر چه با کیفیت تر و با شکوه تر این المپیاد تاکید داشتند تا ضمن افزایش سرانه ورزشی، شاهد افزایش شور و نشاط و امید در سطح شهر باشیم.

عبدی ادامه داد: با برگزاری دومین دوره المپیاد ورزشی محلات در رشته‌های مختلف و در دو بخش آقایان و بانوان، به‌نوعی شاهد مشارکت اقشار مختلف همشهریان در برنامه‌های ورزشی و همگانی شدن ورزش در سطح شهر تبریز خواهیم بود.

معاون ورزشی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز ادامه داد: شرکت در مسابقات رشته‌های مختلف این المپیاد رایگان است. ضمن اینکه به‌منظور حفظ نظم در برگزاری دومین دوره المپیاد محلات تبریز، در وهله اول مسابقات فوتسال برگزار خواهد شد.

عبدی با اشاره به ثبت‌نام از تیم‌های فوتسال برای شرکت در المپیاد محلات تبریز گفت: ثبت‌نام در رشته فوتسال این المپیاد از هفته‌های گذشته و در سه رده سنی آغاز شده است اما با توجه به استقبال صورت گرفته و درخواست همشهریان، ادامه ثبت‌نام در مسابقات فوتسال در 4 رده نوجوانان، جوانان، آزاد و پیشکسوتان انجام می‌شود. به همین دلیل و با توجه به تغییرات صورت گرفته نیز، مهلت ثبت‌نام تا روز پنجشنبه، 8 اسفندماه تمدید شده است.

"ثبت‌نام در مسابقات فوتسال المپیاد محلات تبریز با حضور سرپرست تیم و در معاونت ورزشی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز، واقع در خیابان ورزش صورت می‌گیرد." عبدی با بیان این جمله خاطرنشان کرد: مسابقات فوتسال طی روزهای آتی آغاز شده و در سال آتی نیز ادامه‌دار خواهد بود.

انتهای پیام/


PDF چاپ چاپ