تاریخ : چهارشنبه 7 اسفند 1398     |     کد : 4623

در پی کسب مدال برنز مسابقات قهرمانی آسیا؛

پیام تبریک معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز به پرویز هادی

معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز با صدور پیامی، کسب مدال برنز مسابقات کشتی آزاد قهرمانی آسیا توسط پرویز هادی را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز، سی و سومین دوره رقابت‌های کشتی آزاد بزرگسالان قهرمانی آسیا به میزبانی هند برگزار و با قهرمانی تیم جمهوری اسلامی ایران به پایان رسید.

در این دوره از رقابت‌ها پرویز هادی، کارمند شهرداری تبریز و عضو تیم ملی کشتی آزاد ایران توانست با عبور از سد حریفان خود به مدال برنز و مقام سوم دست پیدا کند.

در همین راستا، حجت‌الاسلام‌والمسلمین احمد حمیدی، معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز با انتشار پیامی، موفقیت این کشتی‌گیر را تبریک گفته و برای وی آرزوی موفقیت کرد. در متن این پیام آمده است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

جناب آقای پرویز هادی، قهرمان پرافتخار کشتی ایران

بدینوسیله کسب مقام سوم و مدال برنز مسابقات کشتی آزاد قهرمانی آسیا در کشور هند را به شما و ورزش دوستان استان تبریک عرض نموده و از خداوند منان تداوم افتخارآفرینی شما در میادین بین‌المللی، جهانی و المپیک را خواستارم.

سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز، با تمام توان به دنبال حمایت و پشتیبانی از شما است تا پس از عبور از مشکلات و مصدومیت‌های گذشته، با قهرمانی در مسابقات المپیک 2020 توکیو، ضمن رسیدن به اهداف شخصی، نخستین مدال طلای المپیک را برای استان آذربایجان شرقی کسب نمایید.

برایتان از قادر متعال اراده‌ای راسخ و عزمی استوار در میادین مختلف جهت پیشبرد اهداف عالی و غایی ایران اسلامی مسألت دارم.
 
احمد حمیدی
معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز

انتهای پیام/


PDF چاپ چاپ