تاریخ : پنجشنبه 8 اسفند 1398     |     کد : 4624

استفاده از تمامي ظرفيت هاي سازمان براي توسعه فرهنگي ورزشي شهر

معاون شهردار و رییس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز، با حضور در مجموعه ورزشی مرزداران ، در جریان امکانات و تجهیزات و نحوه ارايه خدمات در این مجموعه ورزشی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز، در جريان این بازدید، با بررسی اقدامات انجام شده در این ورزشگاه ، وضعیت فعلی احداث وبهره برداري آن نیز مورد توجه قرار گرفت.

حجت‌الاسلام والمسلمین احمد حمیدی در حاشیه بازدید از این مجموعه با اشاره به هدف اساسي سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز در توسعه ورزش همگانی خاطر نشان کرد: این مجموعه امکان بهره‌برداری شهروندان اين منطقه را ازخدمات شهروندي شهرداري درحوزه ورزشي و فرهنگي تسهيل خواهد داد.

وی همچنین افزود:ورزش بانوان هم در این مجموعه جایگاه ویژه ای خواهد داشت و با برنامه ریزی برای این قشر از جامعه، سلامت عمومی شهروندان قطعا بيش ازپيش افزایش پیدا خواهد کرد

وی درادامه افزود: امید است که با بهره برداری از این مجموعه، زمینه تحقق اهداف سازمانی نيز فراهم شود.


مجموعه ورزشی مرزداران، واقع در شهرك مرزداران تبريز  وجزومجموعه های بزرگ وجدید التاسيس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز به شمارمي رود که با دارا بودن امکاناتی چون سالن‌های ورزشی، زمین فوتبال، استخر و... به عنوان یکی از نقاط مستعد ورزشی در تبریز به شمار می رود.


PDF چاپ چاپ